formula 1f1sim racingsim racing türkiyeformula 1 haberesporf1 espor
Güncel Konular
Formula 1 Dünya Şampiyonası sezonun 15'inci yarışı ile sezona devam ediyor.Milyonlarca Formula 1 tutkunu ve Ferrari fanları ise yarışı hem tribünlerde hem de ekranlarda nefeslerini tutarak izleyecekler. Formula 1 Monza GP yarışı aynı zamanda ekranlardan yarış severler için canlı olarak yayınlanacak.
09.09.2022 13:22
Özellikle İtalyan basınında yerden yere vurulan Ferrari Pit duvarı ve Leclerc'e destek Sergio Perez'den geldi. İşte detaylar...
20.08.2022 12:52
Formula 1 Dünya Şampiyonası sezonun 14'üncü yarışı ile sezonun ikinci yarısına başlayacak. Milyonlarca Formula 1 tutkunu ise yarışı hem tribünlerde hem de ekranlarda nefeslerini tutarak izleyecekler. Formula 1 Belçika SPA GP yarışı aynı zamanda ekranlardan yarış severler için canlı olarak yayınlanacak.
18.08.2022 12:26
2026 düzenlemelerinin onaylanmasının ardından Formula 1'e girmesi düşünülen Audi'nin katılımı gecikebilir.
18.08.2022 11:19

Aperta Largo GT takımlar şampiyonasını Padok E-Spor takımı Kazandı!

Assetto Corsa Competizione’de düzenlenmiş olan ve Aperta Racing tarafından organize edilen Aperta Largo GT takımlar şampiyonasını sonuçlandı. Şampiyon takım ise Padok E-Spor takımı oldu.

Aperta Largo GT takımlar şampiyonasını Padok E-Spor takımı Kazandı!
09.08.2022 16:25
0
A+
A-

Aperta Largo Gt takımlar şampiyonasında heyecanın bir an eksik olmadığı anlar yaşandı. Silverstone yarışında yaşanan kural ihlalleri ile birlikte diskalifiye durumu söz konusu oldu. Bu sonuca rağmen şampiyonayı Padok E-Spor takımı kazanmış oldu.

Padok E-Spor Takımı Kazanan Oldu

204 puanla en yakın rakipleri ile puan farkını 82’ye çıkaran Padok E-Spor takımı şampiyon oldu.

Diskalifiye İtirazının Sonucu Bekleniyor

Padok Espor - Silverstone
Padok Espor – Silverstone

Son gerçekleştirilen Silverstone yarışını aslen Yiğit Arda Akbulut kazandığı açıklanmış ancak yarış sonrası aracını pist kenarında geri vitese takan Akbulut, Assetto Corsa Competizione yapay zekası kendisine diskalifiye cezası vermiş oldu. Ceza inceleme altında, eğer ceza bir yapay zeka hatası olarak değerlendirilir ise Yiğit Akbulut galibiyetin sahibi olmuş olacak. Bu şekilde takımın puanı ise 204’den 224’e yükselmiş olacak.

Padok ekibi, Yiğit’in galibiyetine ihtiyaç duymadan son yarıştan şampiyon olarak ayrılmayı başardı.

ETİKETLER:

Sim Racing