formula 1f1sim racingsim racing türkiyeformula 1 haberesporf1 espor
Güncel Konular
Bu hafta İspanya’da gerçekleştirilen Formula 1 İspanya GP’de pole pozisyonu Ferrari takımının şampiyona lideri olan Pilotu Charles Leclerc’e gitti. Ferrari takımının getirmiş olduğu güncellemeler ise işe yaramış gibi duruyor. Ferrari Güncellemeleri İşe Yaradı Formula 1 yarışlarında büyük öneme sahip olan sıralama turları bu hafta İspanya’da gerçekleştirildi. Birçok takımın yeni güncellemelerle...
21.05.2022 18:08
Mercedes takımının yeni pilotu George Russell yeni kural değişiklikleri arasında takım değiştirmenin kendisi için olumlu bir yansımasının olacağını düşünüyor.
15.02.2022 11:42
Mercedes ve Red Bull arasında ki savaş giderek kızışıyor. Birbiri ardına gelen açıklamalar ise tansiyonu yükseltmeye devam ediyor. İşte Dr. Helmut Marko'nun yapmış olduğu o açıklama.
20.11.2021 15:12
Brezilya Grand Prix'sinde Lewis Hamilton ve Max Verstappen hakkındaki soruşturmalar şampiyona kaderini değiştir mi?
13.11.2021 13:32

Ferrari Güncellemeleri İşe Yaradı! Max Verstappen Motor Sorunu Yaşadı!

Ferrari Güncellemeleri İşe Yaradı! Max Verstappen Motor Sorunu Yaşadı!
21.05.2022 18:08
0
A+
A-

Bu hafta İspanya’da gerçekleştirilen Formula 1 İspanya GP’de pole pozisyonu Ferrari takımının şampiyona lideri olan Pilotu Charles Leclerc’e gitti. Ferrari takımının getirmiş olduğu güncellemeler ise işe yaramış gibi duruyor.

Ferrari Güncellemeleri İşe Yaradı

Ferrari Charles Leclers İspanya 2022

Formula 1 yarışlarında büyük öneme sahip olan sıralama turları bu hafta İspanya’da gerçekleştirildi. Birçok takımın yeni güncellemelerle geldiği İspanya’da motor sorunu yaşayan Max Verstappen turu tamamlamadan garaja döndü.

Q3 ilk turlarında spin atarak tur atamayan Leclerc 2. kez piste çıktığında ise pole pozisyonunu alarak şampiyona liderliğinde yoluna güç kattı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.